Celý rok na sobě Justin makal, aby mu Selena odpustila jeho chyby z loňska, a teď by měla místo něho slíznout smetanu nějaká hokejka? No to snad nemůže být pravda!

Jen pár dní po sérii romantických schůzek s Justinem Bieberem (21) se zdá, že pro Selenu Gomez (23) zdaleka neznamenaly randíčka v luxusních barech tolik. Zatímco zamilovaný Kanaďan doma s foukačkou v puse slavil, že se ním jeho milovaná ex vůbec bavila, kráska z Nového Mexika už na Instagramu flirtovala s jiným!

Podle počtu udělených likes se Seleně zalíbil hokejista Tom Wilson, hrající za Washington Capitals v nejprestižnější lize světa NHL. Podle informací Page Six se ovšem znají i v reálném životě, nejenom v tom internetovém. Prý je seznámila Selenina kámoška, herečka Julianne Hough (27), jež randí s Wilsonovým spoluhráčem.

Zdroje z blízkosti Tomova týmu nicméně tvrdí, že je hokejista delší dobu zamilován do volejbalistky Taylor Pischke. Je tedy značně pravděpodobné, že Justin je stále ve hře a Selena se s Tomem jenom kamarádí.