Zpěvačka nedávno dala docela okatě najevo, že už je z života ve světlech reflektorů hodně unavená. Znamená to snad, že nějakou dobu o tomhle ztělesnění vší hanbatosti světa vůbec neuslyšíme?

Až tak moc daleko pravděpodobně Miley Cyrus (23) nezajde, přesto se dá očekávat, že jestli ti chování nejkontroverznější hvězdy světa dvakrát nesedlo, v příštích měsících si od jejích výstřelků, jako je polévání fanoušků pivem nebo producírování se v ohavně perverzních kostýmech, odpočineš.

Miley pod fotku z nedávné premiéry snímku A Very Murray Christmas napsala #mylastredcarpet 4eva (můj úplně poslední červený koberec)! Pro mnohé úleva, pro statisíce Smilers zase ohromný šok. Jsi mezi těmi, jimž se tomu nechce věřit? Můžeme tě ubezpečit, že zrak tě určitě nešálí!

Jenomže Miley si strašně ráda dělá ze všeho legraci, nesmíme zapomenout ani na její potřebu být neustálým středem pozornosti, a tak by nebylo velké překvapení, kdyby instagramový vzkaz vůbec nemyslela vážně. Na druhou stranu je možné, že zpěvačku hollywoodský způsob života opravdu vyšťavil a potřebuje nabrat nové síly!

Myslíš, že se Miley stáhne do ústraní, anebo si z nás jenom střílí?

#averymurraychristmas @netflix ❤️🎄❄️ #fuckyeahbillmurray #mylastredcarpet 4eva

Fotka zveřejněná uživatelem Miley Cyrus (@mileycyrus),