Ve své noční show už James Corden asi Nialla neuvidí! Čím ho moderátor, jehož pořad je v Americe proslulý různými hrami s hvězdami v přímém přenosu, tak šíleně vyděsil?

Na tuhle návštěvu v The Late Late Show Niall Horan (22) jen tak nezapomene! Na vždy vysmátém zpěvákovi původem z Irska, jenž je jinak pro každou špatnost, bylo vidět, že měl vážně nahnáno! James si totiž pro kluky nachystal zajímavou hru Tattoo Roulette, která se hraje ve skupinkách po dvou a spočívá v tom, že čí číslo padne, ten se musí nechat v přímém přenosu potetovat!

Pro Harryho Stylese (21), Louise Tomlinsona (23) a Liama Payna (22) žádný problém, po těle už mají kérek rozesetých několik. Niall si v tetováních nelibuje a prý ho ani do budoucna neplánuje. A i kdyby ano, stejně by narazil na další problém – má totiž panickou hrůzu z jehel!

Není proto divu, že když hra vybrala jeho a Harryho, Niallovi z tváře okamžitě zmizel úsměv. Nasadil výraz, jako kdyby chtěl utéct a už se nevrátit! Dokonce ho musel utěšovat Harry, jenž svého bojácného kamaráda se smíchem objal. Sám si pak nechal vytetovat další kérku do své stále se rozšiřující sbírky!