Všechny československé fanynky Justina Biebera jsou na omdlení! Ještě aby ne, tentokrát k tomu mají pořádný důvod. Kanadská superstar totiž příští rok přijede do Prahy!

Sen Belieberek z Česka a Slovenska se splnil! Justin Bieber (21) zavítá v rámci svého světového turné k albu Purpose do Prahy. Stověžatá bude jednou z třiceti evropských zastávek a kanadský potížista, jehož nahé fotografie začátkem podzimu obletěly svět, u nás úplně poprvé vystoupí 12. listopadu 2016. Dost crazy novina, ale je tomu skutečně tak!

Bieberovy fanynky byly na jeho pražský koncert nažhavené už v roce 2013. Tehdy brázdil evropské haly s turné k desce Believe a českými médii proletěla zpráva, že vystoupí i v Česku. To se ale nestalo, na nejbližší koncert tak mohly Belieberky vyrazit do rakouské Vídně.

Tentokrát se však zpěvákovi fans nemusejí obávat, že by jim sen spatřit svého idola naživo opět někdo zhatil. Koncert byl v dnešních ranních hodinách oznámen na oficiální facebookové stránce O2 Areny. Účast už potvrdilo 4 tisíce lidí, přes 7 tisíc má o Bieberovu pražskou show zájem. Je velkou otázkou, zda kapacita arény, která činí 17 360 míst, vůbec bude náporu zpěvákových příznivkyň a příznivců dostačovat!

Členové Justinova fanklubu mají možnost koupit si lístky už v pátek 11. prosince, ostatním se předprodej otevírá 17. prosince. Krom Česka se Justin v Evropě zastaví třeba i v Německu, Francii nebo Velké Británii.