Louis se sice snažil, ale dát se dohromady s Brianou, s níž čeká své první dítě, se mu nepodařilo!

Louis Tomlisnon (23) a Briana Jungwirth (22) spolu čekají miminko. Šokující informace na povrch prosákla v létě. Zpěvák z polorozpadlé chlapecké skupiny One Direction, ze které se po Zaynu Malikovi (22) chystá podle kuloárních spekulací údajně prchnout také Liam Payne (22), se dušoval, že svému prvnímu potomkovi zajistí fungující rodinu. Bohužel je skoro jisté, že se mu to nepovede!

Louisův slib zčásti pořád platí, rozhodně se chce o miminko starat a být mu nablízku. O fungující rodině ale řeč být nemůže a s největší pravděpodobností ani moct být nebude. Ač se snažili s vypětím všech sil, Louis a Briana, jež je zpěvákova dlouholetá kamarádka, utvořit pár zkrátka nezvládli. „Vzdali to. Snažili se několik týdnů, Louis dokonce Brianu představil své mamince Johannah,“ svěřil zdroj časopisu Life & Style.

Briana nevynechala téměř žádný z několika závěrečných koncertů zatím největší šňůry One Direction. Nesblížila se jen s Louisovou maminkou, ale i s jeho sestrami. Paparazzi nastávající maminku přistihli, jak s Tomlinsonovými obráží nákupní centra. Přestože se tedy miminko Louise a Briany do normální rodiny nenarodí, milující rodiče a příbuzné má jisté, a to je nejdůležitější.