Existují mraky potenciálních párů! Některé si vysnili fanoušci, další jsou skoro stoprocentně jisté...

Šoubyznys je v posledních dnech plný jiskření! Zatímco někteří se teprve očuchávají, románky jiných už jsou skoro nezpochybnitelné.

Máme pro tebe přehled sedmi ještě ne tak úplně jasných párečků, jež spolu ale v roce 2016 zřejmě budeme vídat!

Selena Gomez a Niall Horan

Zdroj: Instagram kol stesk

Potkat Nialla Justin, asi se strhne bitka s jasným vítězem… Zdroj: Instagram kol stesk

Údajně se spolu na několika párty líbali. Selena Gomez (23) a Niall Horan (22) sice tvrdí, že jsou pouhými přáteli, ale jejich činy hovoří o opaku. Dvojici přistihli na randíčku na zábavním mole a pokud mezi pohlednou dvojicí opravdu něco vzniká, je jasné, že v roce 2016 to už bude oficiální.

Louis Tomlinson a Danielle Campbell

Zdroj: Instagram/Twitter

Danielle se pochlubila kyticí! Má ji od Louise? Zdroj: Instagram/Twitter

Ačkoliv čeká dítě s Brianou Jungwirth (22), zpěvák Louis Tomlinson (23) po jarním rozchodu s dlouholetou přítelkyní Eleanor Calder (23) stále hledá lásku svého života. A zdá se, že je na dobré stopě! Louis, který už několik let čelí spekulacím o utajeném vztahu s Harrym Stylesem (21), se prý zamiloval do herečky Danielle Campbell (20), jež si zahrála třeba i v původním filmu Disney Channel Rande s hvězdou. Pozval ji na mléčný koktejl a údajně přeskočila nejedna jiskra!

Piper Curda a Jake Short

Zdroj: Instagram

Oběma jim je 18, na vztah mají nejvyšší čas! Zdroj: Instagram

Mladičké herecké duo z Disney Channel čelí spekulacím o svém vztahu už delší dobu. Přestože Piper Curda (18) se už o Jaku Shortovi (18) jednou zmiňovala jako o svém tajném příteli, o ničem oficiálním se zatím mluvit nedá. Snad v roce 2016? Uvidíme!

Austin Mahone a Amanda Gonz

Zdroj: Instagram A. Mahona

Amanda se tady netváří, že by byla z Austina dvakrát odvařená! Zdroj: Instagram A. Mahona

Mohlo se zdát, že je Austin Mahone (19) zničený z rozchodu s Becky G (18), ale on už má mezitím oči pro úplně někoho jiného. Spekuluje se, že se zaláskoval do Amandy Gonz. S tou se nějaký ten pátek kamarádí, ale od chvíle, co se na Instagramu objevila jejich společná fotka, jsou fanoušci přesvědčení, že jde o něco víc.

Zayn Malik a Gigi Hadid

Zdroj: Instagram kol stesk

Tihle dva jsou snad jasní, no ne? Zdroj: Instagram kol stesk

Tahle dvojice nám sem zabloudila omylem, protože o románku Zayna Malika (22) a Gigi Hadid (22) už opravdu žádné pochyby neexistují, i když ani jeden zatím nic oficiální cestou nepotvrdil. Randíčka v nočních klubech, držení se za ruce a společné noci strávené v hotelech, nadto plány na rodinné oslavy Vánoc i Nového roku, jsou však dostatečným důkazem, že i začátkem roku 2016 bude zpěvák s modelkou nejostřeji sledovaným párem šoubyznysu.

Kelli Berglund a Bradley Steven Perry

Zdroj: Instagram

Kelli a Bradley stáli vedle sebe! Zdroj: Instagram

Tváře Disney Channel Kelli Berglund (19) a Bradley Steven Perry (17) jsou momentálně uprostřed žhavého internetového flirtu. Na sociálních sítích ze sebe nemohou oči spustit! Začnou spolu v roce 2016 chodit?

Zendaya a Trevor Jackson

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zendaya (19), jež září v seriálu K.C. Undercover na Disney Channel, prý randí s raperem Trevorem Jacksonem (19). Oba však už několik let svůj vztah popírají a označují se za nejlepší kamarády. Třeba to bude právě rok 2016, kdy se na mlžení vykašlou a půjdou s pravdou ven…