První možnost je správně! Vladařka českého YouTube předvedla, že k její široké plejádě talentů patří i zpěv. Přesvědč se o tom sám/a...

Po Gogovi (19), který fanouškům vyrazil dech skladbou Mysli, začala do muziky fušovat i Teri Blitzen (15) a je velkým překvapením, jak velkým hudebním nadáním se mladičká kráska může pochlubit! Na Slavíky to sice není, ale písnička Vánoční, kterou Teri pod stromeček nadělil její kamarád, raper Johny Machette (21), jenž si v ní s youtuberkou sám zanotoval, je úžasná!

Ke skladbě, jež dokonale vystihuje ducha Vánoc, rovnou vznikl i parádní videoklip. Ten se v minulých týdnech natáčel v zasněžených pražských ulicích a se stovkou tisíc zhlédnutí za první den má song velkou šanci stát se jedním z největších vánočních hitů letoška!

„Jsem šťastnej, že existují firmy, které žijou na sociálních sítích, tak jako já. Díky O2, že si všimli mého tweetu. Stačil jeden tweet a trocha štěstí, aby mohlo vzniknout toto video, které je dárek pro všechny fanoušky a splnění našeho snu s Teri,“ nechal se slyšet Johny, který má za sebou drsnou bouračku, z níž se s otřesem mozku pomalu vzpamatovává.

A co k písni řekla Teri? „Splnily se mi rovnou dva sny. První, že jsem nahrála písničku, protože jsem jako malá 8 let zpívala, a ten druhý se dozvíte na konci videoklipu,“ vzkázala patnáctiletá hvězda českého YouTube.