Pařil s ní na jachtě, pak si na Instagram vystavil podivnou fotku, na které jsou vidět jenom její nohy. Zjistili jsme, kdo je podivná kráska, do níž se prý Justin Bieber zakoukal!

Justin Bieber (21) se zlobí na Selenu Gomez (23), jež v posledních dnech intenzivně cukruje s Niallem Horanem (22), a tak místo věčného čekání na svou životní lásku sáhl po katalogu modelek. Oko mu padlo na Jasmine Villanuevu, se kterou strávil pěkně žhavou noc!

Pařili spolu na jachtě, na niž kanadská hvězda sezvala všechny své blízké přátele. Jiskření mezi nimi bylo ovšem tak silné, že se údajně museli z lodi odporoučet na Justinův hotelový pokoj!

„Většinu večera na sobě mohli oči nechat. Na Justinovi bylo vidět, jak moc se mu líbí, flirtoval s ní strašně okatě, tak jako vždy, když je ve společnosti krásných dívek. Po zdařilém večírku na lodi vzali nohy na ramena a jeli spolu do hotelu. Bylo jasné, že i Jasmine se Justin líbí. Choval se k ní jako k princezně a celou dobu se jí věnoval,“ prozradil zdroj serveru X17online.com.

Nás by především zajímalo, jak moc se jí Justin věnoval v hotelu! Stejně si ale myslíme, že Jasmine dopadne jako Hailey Baldwin (19) nebo Kendall Jenner (20)…

Good times good people good luck.

Fotka zveřejněná uživatelem Justin Bieber (@justinbieber),

Coachillin getting vitamins before the storm 🌸🌸🌞🌞🌞🌞

Fotka zveřejněná uživatelem Jasmine Villanueva (@jasminevilll),