První líbačka Kendall Jenner byla vážně crazy! Pátá třída, sprcha a mladší sestra k tomu... No nestačí ti to?

Tak to je velké překvapení! Kendall Jenner (20) kupodivu nepatří k holkám, kterým dal poprvé kluk francouzáka pro jejich krásné oči. Modelka se nedávno svěřila, že první pusu dostala při hře pravda nebo úkol. Do pořádně divoké story je zapletená dokonce i Kylie Jenner (18), jež všechno málem překazila!

„Bylo to asi v páté třídě na základce s klukem jménem Chad Wilcox, do kterého jsem byla tehdy úplný blázen – tímto ho zdravím. Ještě s kámoškou Jessicou jsme hráli pravdu nebo úkol a samozřejmě šlo o to dát Chadovi pusu. Jenže nás pořád šmírovala Kylie, nechápala, co tam vlastně děláme. Šla za námi i do obýváku, pak do ložnice. Dokonce jsme ji zamkli, ale ona stejně našla způsob, jak nás vyčmuchat,“ líčila Kendall se smíchem.

A pak to konečně přišlo! „Nechtěly jsme to s Jessicou udělat jedna před druhou, a tak se každá s Chadem postupně zamkla v koupelně. A to je celé kouzlo mého prvního polibku,“ uzavřela modelka, jež se letos stala jednou z hlavních hvězd prestižní přehlídky spodního prádla Victoria’s Secret.