Kris Jenner zuří! Poté, co se jí tento týden do rozlehlého rodinného sídla vloupal bláznivý fanoušek, na hodinu vyrazila celý bezpečnostní tým!

Jakmile přijde na bezpečnost rodiny, Kris Jenner (60) nezná bratra! Když u ní tento týden byla na návštěvě dcera Kim Kardashian (34) i se svými malými caparty North (2) a Saintem (1 měsíc), do domu se dostal slídivý fanoušek! Přestože se naštěstí nic vážného nestalo, hlava světoznámé americké rodinky okamžitě vykopla všechny členy ochranky!

Děsivý incident se odehrál v úterý. Do vily v kalifornském Calabasasu muž nakráčel bez sebemenších potíží a podle informací TMZ způsobil Kris nepředstavitelný šok! Bodyguardi ho okamžitě zpacifikovali a Kris přivolala policii. Ta si nebezpečného stalkera odvedla v želízkách. Na oči dětem se podle všeho díkybohu nedostal!

Není divu, že Kris přistoupila k tak ráznému řešení. S čtyřiadvacetihodinovou ostrahou celého pozemku by k podobným incidentům vůbec docházet nemělo. A co víc, ochranka šedesátileté mámě pěti krásných dcer ani nebyla schopna vysvětlit, jak to že jí muž proklouzl mezi prsty. Přejeme jí, aby už ji podobný šok nepotkal, a šťastnou ruku při výběru nových strážců bezpečnosti.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram