Neskutečná šťastná náhoda! Desetihodinový let z Ameriky do Anglie se pro Directionerku jménem Alex stal splněným snem. Seděla totiž přímo vedle Harryho Stylese, jenž se po delší době vracel z Kalifornie domů.

Alex prý nemohla vůbec popadnout dech, když si uvědomila, kdo se to vedle ní právě uvelebil. Harry Styles (23) sice velkou část letu prospal, ale jinak byl na šťastnou fanynku velice milý. Prý probrali snad všechna představitelná témata a samozřejmě přišlo i na selfie, bez které jako by se nic neudálo.

„Když jsem ho poprvé spatřila, hned jsem začala projíždět jeho Instagram, jestli je to opravdu on. Udělal si na mě čas a mluvili jsme celou věčnost, pořád vtipkovali a smáli se, což bylo skvělé. Povídali jsme si o tom, jak jsme oba strašně unavení a jak se těšíme domů na Vánoce. Nakonec usnul, ale i u toho vypadal zatraceně rozkošně,“ popsala na Twitteru Alex.

„Ne, nemám jedinou jeho spící fotku. To by bylo hnusné a neuctivé,“ dodala fanynka.

Příběh vyvolal naprosté nadšení a Alex díky němu získala několik tisícovek nových followers na Instagramu i Twitteru. A ani ona sama se z náhodného, ale vysněného setkání nemůže vzpamatovat, čemuž se však nelze divit. Na Instagram nahrála rovných dvanáct selfie s Harrym, všechny téměř nachlup stejné!

Co bys dělal(a) ty, kdyby ses při cestování potkal(a) se svým idolem?