Louis z One Direction si o víkendu nechal rozšířit svou už tak rozsáhlou sbírku kérek! Nový ornament mu tetovali na zadnici a šokující fotka přímo z tatérského salonu obletěla svět!

Budoucí taťka Louis Tomlisnon (23) tetování miluje a má jich už celou řadu. Překvapující proto není, že v sobotu vyrazil svou rozsáhlou sbírku všech myslitelných ornamentů rozšířit, ale místo, kam si nechal novou kérku vytetovat! Vedle nového tetování na paži si totiž nechal pomalovat i zadnici!

Nikdo netuší, proč zrovna tam, ale soudě dle blaženého výrazu na fotkách šířících se sociálními sítěmi to vypadá, že je s výsledkem nadmíru spokojený. Neví se ani, kdo snapchatovou fotografii vypustil, protože však přidal popisek „zdvojujeme“, nejspíš to bude někdo Louisovi hodně blízký. Že by Harry Styles (22), s nímž má zpěvák údajně utajený vztah, anebo Danielle Campbell (20), se kterou podle šuškandy nedávno začal chodit?

Louis si určitě sobotní tetování užil. Na fotkách je krom spokojeného úsměvu vidět, že během večera popíjel pivko, a po odchodu ze salonu se navíc potkal se skupinou krásných fanynek, jež se s ním chtěly cvaknout. Co víc si přát?

Mrkni taky na Louisovo setkání s fanynkami: