Ačkoliv by se milostný život Seleny Gomez mohl zdát zamotaný, jedna z nejslavnějších zpěvaček má ve všem jasno! Strhující novinky napovídají, že její aktuální románek s Niallem Horanem by mohl být pouhou mstou Justinu Bieberovi! Za co?

Přesně před měsícem to vypadalo, že Seleně Gomez (23) a Justinu Bieberovi (21) už nebude jejich lásce stát nic v cestě! Z romantické schůzky někdejšího párečku v beverlyhillském luxusním hotelu, na níž dokonce Justin Seleně zazpíval několik serenád, byli všichni paf!

Tak co dělá Selena v náruči Nialla Horana (23) a proč se Justin plazí po náhodných modelkách? Zcela nepřekvapivě zpěvákovu roční snahu získat lásku svého života zpátky překazilo jeho sukničkářství. Zakoukal se do Kourtney Kardashian (36) a údajně s ní trávil žhavou noc ve stejném hotelu, ve kterém se dvořil Seleně. Přestože to prý byla jednorázová záležitost, sexy brunetce to zlomilo srdce!

Naštěstí byl poblíž Niall, jenž se se zpěvačkou už delší dobu přátelí, aby zhrzenou a rozčílenou Selenu utěšil. Zdroje ovšem tvrdí, že se do ní zpěvák z One Direction opravdu zamiloval (dokonce prohlásil, že by si ji z fleku vzal), kdežto ona se chce jen pomstít Justinovi. Když ty Kourtney, tak já Nialla!

Justin Nialla nemůže vystát tak jako tak, když mu teď navíc pálí za Selenou, musí na něho mít obrovitánskou pifku! Budeme jejich milostné trable nadále sledovat, takže se nemusíš bát, že o něco přijdeš!