Při shánění vánočních dárků si letos musel herec Zdeněk Piškula lámat hlavu o něco intenzivněji. Vůbec poprvé totiž obdaruje i svou přítelkyni, kterou je o čtyři roky starší herečka Anna Linhartová. Budou na Štědrý den spolu?

Mladému herci Zdeňku Piškulovi (17) to s přítelkyní Annou Linhartovou (21) náramně klape. Chodí spolu od září, ale oťukávat se začali už na karlovarském filmovém festivalu, kde to mezi nimi prý pořádně zajiskřilo. Teď před sebou mají první společné Vánoce, ale s romantikou u rozsvícených světýlek vánočního stromečku se prozatím musejí rozloučit!

Teprve sedmnáctiletý Zdeněk, jenž po boku Vojty Dyka (30) a Tomáše Kluse (29) zazářil v české pohádce Tři bratři, totiž bude Štědrý den trávit s rodinou. Super.cz zjistil, že ačkoliv vánoční tradice se u Piškulů ctí, místo kapra se na štědrovečerní tabuli objeví řízky. A Zdeněk se už teď bojí kil navíc, se kterými se prý vždy po svátcích vypořádává.

S Aničkou, jež si střihla roli třeba ve filmu Pohádkář, začal Zdeněk chodit jen několik týdnů poté, co vody českého šoubyznysu rozčeřila zpráva o jeho rozchodu s nejslavnější českou youtuberkou Teri Blitzen (15). Ta mu byla věkově blíž, ale sama Anička ve čtyřech letech rozdílu nevidí žádnou tragédii. „Myslím si, že je to jedno,“ vyjádřila se rázně dcera české herečky Jitky Asterové (58) a dala tak najevo, že se rozhodně nezhroutí, když s ní Zdeněk na Štědrý den nebude.