Nejstarší ze slavné rodinky Kardashianů se na Justina Biebera tak upnula, že má panický strach z jeho ztráty!

Zdeptaná Kourtney Kardashian (36) snad nikdy nebude mít klid! Sotva našla v nočních schůzkách s Justinem Bieberem (21) útěchu ze zpackaného vztahu se Scottem Disickem (32), jenž nejstarší Kardashiance v jednom kuse zahýbal, už musí řešit další problém. Potom, co viděla nový videoklip Seleny Gomez (23), kde jedna erotická póza střídá druhou, prý v expřítelkyni kanadského zpěváka vidí velkou hrozbu!

A není se čemu divit! Selena na sobě od léta, kdy se jí tuk přeléval z bikin, usilovně maká a výsledky jsou ohromující. Je jasné, že plochému bříšku a vypracovanému zadečku brunetky z Texasu nemůže o třináct let starší mamina tří dětí konkurovat, a tak se bojí, že o hotelová dobrodružství s Justinem přijde.

„Vůbec jí nepomáhá, že Selena v novém klipu vypadá tak úžasně. Kourtney na její dokonalé tělo žárlí a cítí se zahanbeně. Je dost těžké se jí vyrovnat,“ prozradil zdroj z nejbližšího okolí Justinovy milenky.

Jenže Selena je na Justina právě kvůli Kourtney pořádně vytočená a nezdá se, že by měla v současné chvíli náladu dávat svému bývalému další šance, když už jich tolik promarnil.

Takže, Kourtney, klídek, hezky do tepláků, pár koleček kolem Calabasasu a ono to nějak dopadne!