Poznejte duo bojující proti zločinu, které zachraňuje Paříž před zlými škůdci. Disney Channel představuje zbrusu nový, dlouhou dobu očekávaný seriál Kouzelná beruška a Černý kocour. Co všechno jsme o něm pro tebe zjistili?

Marinette a Adrien jsou dva středoškoláci, kteří se nezávisle na sobě rozhodli zachránit Paříž před akumy, zlými bytostmi odpovědnými za nábor obyčejných občanů do armády super zloduchů. S pomocí kouzelných příšerek kwami se tihle dva školáci dokážou proměnit v superhrdiny – Kouzelnou Berušku a Černého kocoura – strážce pořádku, kteří zažívají dobrodružství v ulicích a na střechách domů Paříže, zatímco nikdo nezná jejich pravou identitu.

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zábava i napětí zaručeno

Temperamentní, tvořivá, laskavá a maličko neohrabaná studentka umění Marinette je neskutečně zamilovaná do Adriena, syna uznávaného módního návrháře, který si vůbec není vědom Marinettiných nemotorných pokusů. Jakmile se ale Marinette promění v sebevědomou Kouzelnou Berušku, Černý Kocour, superhrdina a Adrienovo druhé já, by udělal cokoliv, aby na ni zapůsobil. Společně bojují proti tajemnému darebákovi Lišajovi, pařížskému vůdci padouchů posedlých akumou.

Kouzelná Beruška a Černý kocour je japonsko-francouzsko-korejský dobrodružný animovaný seriál produkovaný a animovaný studii Zagtoon a Method Animation v koprodukci studií Teio Animation, SAMG Animation a SK Broadband. Producenty jsou Jeremy Zag (Rosie, Kobushi and Popples) a Aton Soumache (Iron Man: Obrněná dobrodružství, Pinky & Perky Show), výkonnými producenty jsou Jared Wolfson (Monsuno), Pascal Boutboul, Sébastien Thibaudeau (Kobushi, Sherlock Jak: Detektiv v zoo), Alexandre Lippens (Pan Nikdo, Coco Before Chanel), Jean-Yves Patay a Cédric Pilot (Iron Man: Obrněná dobrodružství). Seriál režíroval Thomas Astruc (Mikado, Špionky a W.I.T.C.H.) a muziku složil Jeremy Zag.

Dlouho očekávaný seriál Kouzelná Beruška a Černý kocour startuje v pondělí 15. února v 16:30 na Disney Channel, tak si ho rozhodně nenech ujít!

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel

Zdroj: Disney Channel