Železo se musí kout, dokud je žhavé! Nejnovější hraná disneyovka Kniha džunglí se těší ohromného úspěchu, stejně jako Popelka, Zloba: Královna černé magie nebo Mocný vládce země Oz z let minulých, a tak studio Disney oznámilo přípravu dalších novinek i pokračování!

Naše srdce plesají! Po letošní Knize džunglí, jež má na kontě už přes půl miliardy dolarů a je mimochodem vynikajicí, za pár dní přichází i pokračování Alenky v říši divů. Příští jaro má premiéru Kráska a zvíře a pátí Piráti z Karibiku. Ale tím plány studia Disney do budoucna zdaleka nekončí!

Je tomu sotva pár dní, co bylo oznámeno hned několik dalších hraných filmů. Mezi nimi nechybí snímek Cruella, který má navazovat na 101 dalmatinů. V roli zlovolné návrhářky se představí herečka Emma Stone. Vrátí se i předloňská Zloba: Královna černé magie a pokračování dostane i Kniha džunglí, která se v kinech nestihla zdržet ani čtrnáct dní a už je jasné, že jde o mimořádný úspěch.

Vrátí se i Mary Poppis

Největší šokem je pravděpodobně sequel k legendárnímu snímku Mary Poppins. Práva na příběh o kouzelné chůvě, která přiletí vytáhnout londýnskou rodinku z potíží, se snažil Walt Disney od spisovatelky P. L. Travers získat přes 20 let, až nakonec v roce 1961 uspěl. O tři roky později měl film v Los Angeles premiéru a setkal se s neuvěřitelným úspěchem.

V pokračování by si měla zahrát Emily Blunt a Lin-Mauneul-Miranda a je velkou otázkou, zda se dokáží vyrovat Julie Andrews a Dicku Van Dykovi.

Přesný plán premiér bijáků, jichž se už nyní nemůžeme dočkat, Disney zatím neuveřejnil. Snad se tak stane co nejdříve, abychom věděli, kdy všechna ta nádhera přijde!