Již příští pondělí 5. září vstoupí na obrazovky Disney Channel zbrusu nový seriál z tanečního prostředí jménem Soy Luna. Školním rokem tě bude doprovázet od pondělí do čtvrtka vždy v 19:00. Přečti si pět faktů, jež na sebe práskli hlavní hrdinové, ať víš, na co se po víkendu můžeš těšit!

1. „Jsme si s Lunou velmi podobné. Pokaždé, když jdu na scénu do jejího pokoje, mám pocit, že jsem ve svém pokoji. Luna je extrémně pozitivní a roztržitá. Přesně jako já, chvíli neposedím. Nemůžu se prostě zastavit. Jediný rozdíl mezi námi je, že ona má ráda barevné oblečení, já ne,“ líčí představitelka hlavní hrdinky Karol.

2. „Přestěhovat se do cizí země, tak jako jsem se přestěhoval já z Mexika do Argentiny, není zpočátku snadné. Je to jako první den v nové škole. Přijdete tam a nevíte, kde to vlastně jste. Je to výzva. Ale pokud se na to podíváte z té lepší stránky, tyhle první výzvy vždycky nějak překonáte. A pak je to skvělé! Navíc se naučíte spoustu nových věcí,“ popisuje Michael, který v seirálu ztvárnil Simona.

3. „Jednou jsme bruslili za sebou ve vláčku a první v řadě spadnul. Popadali jsme všichni jako domino,“ směje se Malena, již v seriálu budeme potkávat jako Delfinu.

4. „Trénovali jsme šest měsíců 10 hodin denně. Všichni jsme měli spoustu modřin, ale snad se dřina vyplatila. Výsledek můžete vidět na televizních obrazovkách,“ svěřil Ruggero, představitel Mattea.

5. A Valentina (Ambar) uzavírá: „Miluju triky na bruslích, hlavně skoky, jsou tak zábavné. Ale musíte vědět, jak se otočit ve vzduchu a jak měkce dopadnout na zem. A to není lehké!“