Možná na ni pouze dolehla tíživá atmosféra podzimu a potřebovala ulevit svému svědomí, pravdou však zůstává, že se nám nejslavnější česká youtuberka Teri Blitzen (16) v poslední době mění před očima.

Šestnáctiletá Teri Blitzen napsala něco dosud nepředstavitelného! Kromě toho, že slíbila, že omezí ve své tvorbě komerci, teď přiznala další nečekanou věc! A když budeme číst mezi řádky, shodila nejenom sebe, ale i celou českou youtuberskou scénu! Co to do ní proboha vjelo?

O sedm let mladší přítelkyně českého pseudozpěváka Johnyho Machette se na Twitteru svěřila, že ji přijde směšné dnešní pohled na úspěch. Podle internetové hvězdičky je v době sociálních sítích strašně jednoduché stát se slavným.

„Ono v týhle době neni zas tak těžký bejt „úspěšnej“, když vás lidi ceněj za fotky, followers nebo likes na Instagramu,“ rozvášnila se Teri. „Já nevim. Mě vlastně hrozně mrzí, že má tolik mladejch lidí takovej vliv a neuměj ho správně využít,“ upřesnila následně.

A v přilévání oleje do ohně (je patrné, že tak činila v souvislosti se současnými hádkami mezi youtubery) pokračovala: „Je potřeba si uvědomit, že tisíce followers nebo likes nebo čehokoliv z vás nedělá nic víc.“ Rovněž přiznala, že se cítí trapně, když někomu říká, že točí videa.

No, jsme po pravdě docela zmatení. Myslela Teri jenom ostatní youtubery, nebo i sebe? Příště by to chtělo do svých vyjádření vnést kapánek řád, Terezko, aby z toho nebyla půlka lidí jelen. Tou druhou se zalamovat nemusíš, ta nad tím ani nepřemýšlí.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram