S ohromnou životní tragédií se pouhé dva týdny před Vánocemi vypořádává zpěvák Louis Tomlisnon. Jeho maminka Johannah nezvládla krátký a těžký boj se zákeřnou leukémií!

Nejtěžšími životními chvílemi si v posledních dnech prochází člen slavné skupiny One Direction Louis Tomlinson (24). Tento týden zemřela zpěvákova maminka Johannah, podlehla agresivní formě leukémie. Bylo jí teprve 43 let.

Velkou oporou je mu po zdrcující události otčím Daniel Deakin, který se s jeho matkou oženil před dvěma roky. Právě ten oznámil zdrcující zprávu světu.

„S nezměrnou bolestí a smutkem oznamujeme, že se rodina s Johannah Deakinovou navždy rozloučila ve středu brzy ráno. Během tohoto roku Johannah diagnostikovali velmi agresivní formu leukémie, která vyžadovala okamžitou a stálou léčbu,“ řekl Deakin v rozhovoru pro deník The Sun.

Zároveň požádal, aby rodina dostala čas se s Johannah důstojně a klidně rozloučit.

Jonannah měla celkem sedm dětí. Kromě Louise po sobě zanechala osmnáctiletou Lottie, šestnáctiletou Felicite, dvanáctiletá dvojčata Phoebe a Daisy a dvouletá dvojčata Ernesta a Doris. Byla také babičkou, téměř před rokem se jí narodil vnuk Freddie, Louisův syn.

Biologický otec Louise a exmanžel Jonannah Troy Austin se k nešťastné zprávě zatím nevyjádřil. Tomlinson se s ním dlouhodobě nestýká.